Şehit İrfan Atasayar Sokak’ta 2. Etap Tamamlandı

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şeyhsinan Mahallesi’nde yer alan Şehit İrfan Atasayar Sokak ve Hallaçoğlu Sokak’ta yürüttüğü 2. etap çalışmalarını tamamladı.

Ekiplerce gerçekleştirilen yol yapım ve asfalt serim çalışmaları kapsamında Şehit İrfan Atasayar Sokak ve Hallaçoğlu Sokak’ta çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz süre içerisinde ilk etap çalışmaları tamamlanan 618 metre uzunluğundaki yolda kazı çalışmalarının ardından 11 personel ve 9 araç ile alanda 140 ton yol dolgu malzemesi serimi gerçekleştirildi.

Dolgu çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte 15 personel ve 11 araç ile yürütülen asfalt çalışmaları kapsamında yola 326 ton binder asfalt serimi yapıldı. 2. etabı asfalt binder tabakası serilerek tamamlanan Şehit İrfan Atasayar Sokak ve Hallaçoğlu Sokak’ta çalışmaların 2022 yılında tamamlanması beklenirken yolda üst yapı programı dâhilinde asfalt binder ve aşınma tabakalarının serimi ile kilit taşı ve kaldırım çalışması gerçekleştirilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.