Sefirin Kızı dizisinden üzücü haber!

Başrollerinde Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rol aldığı Sefirin Kızı dizisi yılın ilk haftasında ekranlarda olmayacak. Dizinin yeni bölümü 13 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak.

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizileri arasına adını yazdıran başrollerinde Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rol aldığı Sefirin Kızı dizisinden hayranlarını üzecek bir haber geldi. Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı pazartesi günleri ekranlara gelmesine rağmen 6 Ocak’ta ekranlarda olmayacak. Çoğu dizinin uyduğu reklam anlaşması modasına uyan Sefirin Kızı dizisi, bu anlaşmaların yapılacağı için 2020 yılının ilk pazartesi günü ekranlarda olmayacak. Dizinin yeni bölümü ise 13 Ocak Pazartesi günü Star TV ekranlarında sevenleri ile bir araya gelecek.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.