Sedat Peker bu kez Habertürk sunucusu Veyis Ateş’i hedef aldı

Sosyal paylaşım sitesi YouTube’dan yayınladığı videolarla ülke gündemine bomba gibi düşen Sedat Peker’in hedefinde bu kez gazeteci Veyis Ateş var.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz günlerde Habertürk TV’de Kübra Par moderatörlüğünde gazeteciler İsmail Saymaz, Veyis Ateş, Merdan Yanardağ ve Mehmet Akif Ersoy’un gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Soylu bu yayında, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in birilerinin sözcülüğünü yaptığını söylemişti.

Ses getiren bu canlı yayının ardından Sedat Peker, bugün attığı tweetle programın katılımcılarından Veyis Ateş’e ateş püskürdü. Peker, Ateş’e “Seni de kibrit kutusuna sokacağım” ve “Pazar günü görüşeceğiz” gibi tehditkar sözler söyledi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.