gazetemag tv

Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten görüntü vermekten kaçamadı

Geçtiğimiz gün nikah masasına oturan Çağlar Ökten ile Seda Sayan, Maslak’taki bir restoranda görüntülendi. Gazetecilere görüntü vermek istemeyen Seda Sayan başarılı olamadı.

Star TV’de ekrana getirilen sabah programı ile izleyenlerin karşısına çıkan Seda Sayan, 7’nci evliliğini müzisyen Çağlar Ökten ile yaptı. Seda Sayan ile Çağlar Ökten, geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturdu.

Ünlü şarkıcı, eşi Çağlar Ökten ile Maslak’taki bir mekanda otururken görüntülendi. Uzun süre restoranda vakit geçiren çift, akşam yemeğinin ardından evlerinin yolunu tuttu.

SEDA SAYAN GÖRÜNTÜ VERMEKTEN KAÇAMADI

Evliliği ile magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü şarkıcı Seda Sayan basın mensuplarına görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti ancak başarılı olamadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.