Seçil Akın ‘MOLA’

Geniş kitlelerce bilinen bir çok reklam ,çizgi film, jenerik, tiyatro… müziğine imza atmış olan Seçil Akın, söz ve müziği kendisine ait olan MOLA adlı ilk single çalışmasıyla müzik piyasasına farklı bir kulvardan giriş yaptı.

Avrupa Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini alan MOLA ‘nın aranjörlüğünü dönemin başarılı isimlerinden Gürsel Çelik üstlendi.

Yüksek enerjisi ile oldukça iddalı olan MOLA isimli şarkının ,Gökhan PALAS yönetmenliğinde çekilen çok renkli ve aynı zamanda eğlenceli olan klibi önümüzdeki günlerde müzik kanallarında yerini almaya hazırlanıyor.

BİYOGRAFİ;

Profesyonel müzik hayatına 2001 yılında Melih Kibar ile çeşitli projelerde yer alarak başlayan Seçil Akın, İTÜ Türkmüziği Devlet Konservatuarını başarıyla bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde şan öğretmenliği yaptı.Yorumculuğunun yanı sıra profesyonel bir söz yazarı,besteci ve aranjör olan Seçil Akın, çalışmalarına ses mühendisi Murat Yelken ile birlikte kurdukları Müziklab ‘da devam etmektedir…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.