Şebnem Bozoklu, evliliğinin ilginç hikayesini anlattı

Kanat Atkaya ile sürpriz bir şekilde evlenen ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, evliliklerinin ilginç hikayesini anlattı.

Yazar Kanat Akkaya ile oyuncu Şebnem Bozoklu, geçtiğimiz Cumartesi günü aile arasında düzenlenen törenle evlendi. Bozoklu sürpriz evliliği sosyal medyadan duyurmuştu.

Şebnem Bozoklu bu defa Instagram hesabından nikah fotoğraflarını paylaşarak evliliklerinin eğlenceli hikayesini anlattı.

Evleneceklerinden ailelerinin de bilmediğini ifade eden Bozoklu paylaşımında şunları yazdı…

“23 Mart 2019 öğleden sonra saat 14.00… Ailelerimiz bize öğle yemeğine geldiklerini sanıyorlar. Bizim iki ay önce belediyeye evlilik başvurusu yaptığımızdan habersizler ve sürekli sıkıştırıyorlar hadi hadi hadi diye 🙂 Kimsenin haberi yok evleneceğimizden en yakın arkadaşlarımızın bile. İlk fotoğrafta annelerimizin önünde evlenme teklif ediyor Kanat.

Bizimkiler daha bu haberin mutluluğunu ve şaşkınlığını atlatamadan zırr kapı çalıyor ve nikah memuru eve geliyor. Bomba düşüyor eve. Koşup hemen beyaz elbisemi giyiyorum. Ailelerimiz ve nikah şahitlerimiz minicik bir ekibiz. Benim için dünyanın en güzel yerinde, evimizde canımız annelerimizin ailelerimizin önünde evet diyoruz”

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu evlendi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.