Scarlett Johansson, politikaya göz kırptı

‘Good Morning America’ adlı programa katılan ünlü Hollywood aktristi Scarlett Johansson, kızı büyüdüğünde, politikaya girebileceğini söyledi.

Hollywood yıldızı Scarlett Johansson gelecek planları arasında politikanın da bulunduğunu açıkladı.

ABD’de yayımlanan ‘Good Morning America’ adlı programa katılan ünlü oyuncu, “Yerel politikayla her zaman ilgilendim. Şu an, küçük bir kızım olduğu ve kariyerim yolunda gittiği için, doğru bir zaman olmadığını düşünüyorum. Fakat zamanla, kızım büyüdüğünde belki, bunun gibi bir şeye tamamen odaklanabilirim. İlginç olabilir diye düşünüyorum.” dedi.

ABD başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti adayı Hillary Clinton’ı destekleyen Johansson, Başkan Donald Trump göreve başladığından beri yeni yönetime karşı rahatsızlığını açıkça ifade ediyor.

Johansson, Time Out London dergisine bu hafta başında verdiği röportajda, en kaygı duyduğu şeyin çevre konusu olduğunu belirtti.

Yeni yönetimin öngörülemez olduğunu belirten Johansson, açık bir şekilde megaloman olan Trump’ın hiç bir politik deneyimi omadığını ifade etmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.