Sarp Levendoğlu, eski sevgilisi oyuncu Begüm Birgören’e geri döndü

Birce Akalay’dan ayrıldıktan sonra Derya Şensoy’la aşk yaşamaya başlayan Sarp Levendoğlu, 2013’te ayrıldığı eski sevgilisi, oyuncu Begüm Birgören’e döndü.

Sarp Levendoğlu’nun Birce Akalay’la üç yıl süren evliliği ocak ayında bitmişti. Evliliğin bitmesine oyuncu Derya Şensoy’un neden olduğu iddia edilmişti.

TATİLE ÇIKTILAR

Sarp ve Derya kısa bir süre öncesine kadar aşk yaşıyordu. Çapkınlıkta hızına yetişilemeyen Sarp Levendoğlu, büyük bir sürpriz yaparak beş yıl aşk yaşadığı ve 2013’te ayrıldığı eski sevgilisi, oyuncu Begüm Birgören’e döndü. Sosyal medyadan tatil fotoğraflarını paylaşan ikilinin aynı yerde olduğu dikkatli gözlerden kaçmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.