“Şarkılar Seni Söyler” sezon boyunca TİM Show Center’da

Müjdat Gezen’in başarılı müzikali “Şarkılar Seni Söyler” 1970’lerin gazino döneminin anlatıldığı renkli hikayesiyle kapalı gişe oynamaya devam ediyor.

Tiyatroseverlerin iki büyük usta Cüneyt Arkın ve Müjdat Gezen’i izleme şansı yakaladığı büyük şov 90 kişilik dev kadroyla sahneleniyor.

Müzikalde 70’li yıllardaki Ajda Pekkan’ı canlandıran Nazlı, süperstara olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Perde arkasında herkesin kendisine “Ajda” diye seslendiğini söyleyen Nazlı, “Peruğumu taktığım anda süperstar ruhuna bürünüyorum!” diyor. Fatih Ürek’in Zeki Müren’i, Melike İpek Yalova’nın Türkan Şoray’ı, Fehmi Dalsaldı’nın Sezen Aksu, Bülent Ersoy ve Zerrin Özer’i canlandırdığı “Şarkılar Seni Söyler” sezon boyunca TİM Show Center’da devam edecek.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.