Saray Belediyesi’nden Cengiz Topel İlkokulu’na anlamlı hediye

Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 15 Mayıs Hava Şehitlerini Anma Günü münasebetiyle Cengiz Topel İlkokulu’nu ziyaret ederek özel olarak tasarlanan Cengiz Topel tablosunu hediye etti.

SARAY BELEDİYESİ’NDEN CENGİZ TOPEL İLKOKULU’NA ZİYARET

Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, 15 Mayıs Hava Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla pazartesi günü Cengiz Topel İlkokulu’nu ziyaret etti. Öngören, Cengiz Topel İlkokulu Müdürü İrfan Acar ve Müdür Yardımcısı Zeynep Bozbay’a ilk hava şehidi olan Yüzbaşı Pilot Cengiz Topel’in yaşam öyküsünü de içeren özel olarak tasarlanan tabloyu hediye etti. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten yetkililer, anlamlı hediyesi için Saray Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.