Sakiler, Kıbrıs Concorde Luxury Resort Hotel’de sahne aldı.

Türk müziğinin başarılı grubu Sakiler Bayramın birinci günü Kıbrıs Concorde Luxury Resort Hotel’de sahne aldı. Yavru vatanda bayram coşkusunu binlerle beraber yaşayan Sakiler, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“KAYGIMIZ YOK HEYCANIMIZ VAR”

Kıbrıs’ta konser vermeyi çok sevdiklerini söyleyen grup üyeleri “Kıbrıs izleyicisi müziği çok seven dinleyici… Keşke otuz günün her günü Kıbrıs’ta sahne alsak.” dedi. Geçtiğimiz çıkan cover albümleri için dinlenme kaygılarının olup olmadığı sorusuna Sakiler, “Bizim kaygımız yok aksine heycanımız var. Cover yaptığımız şarkılar hit olmuş eserler, kendi kumaşımıza uygun şarkıları seçiyoruz ve hepsi izleniyor. Biz aslında izlenmeye de bakmıyoruz 10 kişi bile izleyip beğenmiş olsa biz mutlu oluyoruz” diyerek cevap verdi. Röportajın ardından sahneye çıkan başarılı grup, misafirlerine muhteşem bir gece yaşattı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.