”Sait İşkembe Kelle Paça” lezzeti ve kalitesi ile farklı

İstanbul’un yükselen değeri Beylikdüzü‘nde hizmeti ve kalitesi ile öne çıkan ”Sait İşkembe Kelle Paça” gün geçtikçe adından sıkça bahsettirmeye başladı. Müdavimleri arasında pek çok tanınmış ünlü isimlerin olduğu ”Sait İşkembe Kelle Paça” müşterilerine önce hizmet ve kaliteyi öne çıkaran sunumu ile günün her saatinde Beylikdüzü‘nün lezzet adreslerinden biri olduğunu ispatladı. Geniş bir lezzet menüsüne sahip olan ”Sait İşkembe Kelle PaçaBeylikdüzü‘nde bir telefon ile lezzeti evinize kadar hızlı bir şekilde getiriyor.

Sait İşkembe Kelle Paça, Aile Salonu,Bahçe,Sigara İçilebilir Alan özelliklerine sahip olup Hafta İçi 07:00-07:00, Hafta Sonu 07:00-07:00 saatleri arasında açıktır.

sait iskembe

ADRES:

Barış Mahallesi Akdeniz Caddesi No: 2 Beylikdüzü

ALO SİPARİŞ:

0 212 852 59 65

0 536 747 93 71

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.