‘Şahin Tepesi’nde büyük sürpriz

Ay Yapım imzalı ‘Şahin Tepesi’nin dün akşam ekranlara gelen bölümünün final sahnesinde izleyicileri büyük bir sürpriz bekledi. Mete, Tuna ve Deniz’in Mithat’ı göle attığı anı çektiği videoyu Tuna’ya gönderdi. Gördükleri karşısında şoke olan Tuna’nın hamlesi heyecanla beklenecek. 

Zerrin Tekindor, Ebru Özkan Saban, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’un rol aldığı ‘Şahin Tepesi’nin dün akşamki bölümünün final sahnesinde nefesler tutuldu. Mete’nin tehdidi karşısında Cem’den yardım alan Deniz, Cem’le birlikte Mete’ye tuzak kurdu. Cem ve Mete arasındaki düello izleyenleri soluksuz bırakırken Mete’nin bu oyun karşısındaki hamlesi sert oldu. Mete, Tuna ile Deniz’in Mithat’ı göle attığı anın videosunu Tuna’ya gönderdi. Demir ve Ceylan’la birlikteyken bu videoyu izleyen Tuna, hayatının en büyük şokunu yaşadı. 

İşte, Tuna’nın Mithat’ı göle attıkları anın videosunu izlediği an:

Temponun bir an bile düşmediği bölümde ekran başındakiler #benimsırrım etiketiyle sosyal medyadan yorumlarını paylaştılar. ‘Şahin Tepesi’, bu etiketle uzun süre TT’de kaldı. 

EFE’DEN VERDA’YA BEKLENMEDİK JEST! 

Verda’nın yaralı bir köpeği kurtarmaya çalıştığı sırada onu gören Efe, Verda’ya yardım eli uzattı. İkili arasındaki bu sahne sosyal medyada da çok konuşulurken, Efe Verda’ya beklenmedik bir sürpriz yaptı. Yaralı köpeğin tedavisinin ardından onu sahiplenip Verda’ya hediye eden Efe, köpeğe Romeo adını taktı. Romeo, ikilinin birbirine yakınlaşmasına neden olurken Efe’nin Barış’ın Verda’nın dans dersine katılması üzerine soluğu dans okulunda alması akıllarda soru işareti yarattı. 

Efe’nin Verda’ya Romeo’ya getirdiği sahne:  

Melek’in Cem’le beraber özür dilemek için Tuna’ya gittiği anda Tuna’nın Melek’e serayla ilgili maddi yardımda bulunanın Nilüfer değil, Demir olduğunu söylediği an bölümün çok konuşulan sahnelerinden biri oldu. 

Melek’in şaşırtıcı gerçeği öğrendiği an: 

‘Şahin Tepesi’, yeni bölümüyle 14 Aralık Cuma saat 20:00’da Atv’de ekranlara gelecek. 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.