“Şahane Hayaller” filminin galası renkli anlara sahne oldu

Sosyal medyada Nalet Bebe’nin yaratıcısı olarak bilinen Ömer Başdoğan, ilk filminin basın toplantısında yaptığı ince esprilerle kırdı geçirdi.

Sosyal medya dünyasının sevilen karakterlerinden Nalet Bebe’nin yaratıcısı Ömer Başdoğan, senaryosunu yazdığı Şahane Hayaller filmiyle 7 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın müziklerini ise Kerem Ökten’in yaptığı, kadrosunda Ömer Başdoğan, Salih Kalyon, Çetin Altay, Cemil Şahin, Suzan Aksoy ve Berrak Güvem gibi oyuncuların yer aldığı ‘Şahane Hayaller’ adlı sinema filminin basın toplantısı önceki gün Etiler Scarlet Steakhouse Lounge’da gerçekleşti. Filmin tüm oyuncular basın toplantısında hazır bulundu. 7 Şubat’ta izleyiciyle buluşacak olan Şahane Hayaller filminin oyuncuları basınla buluştu ve heyecanlarını dile getirdiler. Basın toplantısında espriler havada uçuştu. Bu kadar önemli oyuncunun yer aldığı filmde başrol oynamanın oldukça zor olduğunu söyleyen Ömer Başdoğan, “Bu kadar önemli oyuncunun arasında başrol de yer aldığım için çekimler sırasında başıma sakı düştü” diyerek yaptığı espriyle herkesi kahkahaya boğdu.

Filmin şarkısı olan ‘Yanarsın ve Kanarsın’ı seslendiren Başdoğan, tarzı nedeniyle kendisini Serkan Kaya’ya benzetildiği şeklindeki soruya “Serkan Kaya’ya benzetiyorlarsam ne mutlu bana o zaman” diye cevap verdi. Hülya Avşar’ın sosyal medyada kendisinin paylaşımlarını beğendiği ve paylaşımlarına yorum yaptığı şeklindeki soruya oyuncu,”Allah razı olsun sürekli beğeniyor paylaşımlarımızı. O benim canım ablam” diye cevap verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.