Şahan Gökbakar takipçilerini şaşırttı

Oyuncu Şahan Gökbakar, kardeşi Togan Gökbakar ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafı gören takipçileri “Sana ne olmuş böyle” şeklinde yorumlar yaptı.

Sinemada komik karakter denilince akla gelen ilk isimlerden olan Gökbakar, bir telefon uygulamasından faydalanarak kardeşi Togan Gökbakar ile yüzlerini değiştirdi.

“SANA NE OLMUŞ BÖYLE”

Yeni görüntüsünü “Surat değiş tokuş Gökbakar kardeşler” notuyla paylaşan ünlü komedyenin fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı. Takipçileri Gökbakar’ın paylaşımına “Yok artık Şahan, harika olmuş. Şahan Abi hemen zayıfla, Sana ne olmuş böyle” yorumunda bulundu.

SOSYAL MEDYAYI AKTİF KULLANIYOR

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Şahan Gökbakar renkli fotoğraflarını sık sık takipçileriyle paylaşıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.