gazetemag tv

Sagopa Kajmer “Avutsun Bahaneler”

Rap camiasında Norm Ender’in ‘mekanın sahibi’ şarkısının ardından eni şarkısı merakla beklenen Sagopa Kajmer, ‘Avutsun Bahaneler’i yayınladı.

Norm Ender’in Ben Fero ve Ezhel gibi isimlere diss attığı Mekanın Sahibi şarkısının ardından rap camiasında tansiyon yükselmişti. Killa Hakan’ın Ceza, Ezhel ve Ben Fero ile birlikte söylediği Fight Kulüp’le de tartışmalar sürdü.

Norm Ender’in ‘Mekanın Sahibi’ YouTube’da 58.7 milyondan fazla görüntüleme, 262 bin yorum aldı. Şarkı 1.3 milyon beğeniye de ulaştı. Beğenmeme rakamı ise 139 bin. YouTube’da bugüne kadar 23 milyon kez izlenen Fight Kulüp ise 1 milyonun üzerinde beğenmeme aldı.

Türkçe rap müziğin önde gelen isimlerin Sagopa Kajmer’in ne yapacağı merakla bekleniyordu. Sagopa, 41’inci yaşında Avutsun Bahaneler şarkısını dinleyicilerle buluşturdu. Şarkı bir günde 2 milyon 125 binden fazla izlendi. 26 binden fazla yorum alan şarkıya 229 bin beğeni geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.