Sağlıklı yaşamın yol haritasını sunan Gülay Kamaz, genetiğe merak sardı

Özellikle pandemi döneminde sosyal medya aracılığıyla kadınlara bakımlı görünmenin tüyolarını paylaşan, adeta sağlıklı yaşamın yol haritasını sunan cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Gülay Kamaz, genetiğe merak sardı. Sağlıklı yaşama giden yolun, bakım ve doğru yaşam tarzının yanı sıra kişiye özel genetik tespitlerden de geçtiğine inanan Gülay Kamaz, danışmanlığını yaptığı ELLIVE ile sağlıklı yaşama ilişkin verdiği şifrelere, bilimsellik kazandırıyor.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Gülay Kamaz, sosyal medya kanalı aracılığıyla Gülay Kamaz ile Pandemi’de Bakım Önerileri isimli serisiyle adeta bir güzellik uzmanı olarak anılmaya başladı.

Takipçilerine evdeki malzemeleri kullanarak bakım önerilerinde bulunan, bakımlı görünme formüllerini, evde saç boyamadan güzellik maskesine, el-ayak bakımına kadar birçok yöntemi anlatan Kamaz, kadınların en çok takip ettiği sosyetik isimlerden biri. Kanalı aracılığıyla binlerce takipçi edinen Kamaz, bu konuda şirketlere özel eğitimler vermeye bile başladı. Son olarak ELLIVE’nin danışmanlığını üstlenen güzel isim, güzellik ve sağlıkla genetiğin ilişkisini araştırıyor. Bakımlı görünmek ve sağlıklı yaşamın kişiye özel genetik tespitlerle kalıcı hale getirilebileceğini söylüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.