Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken’in banka hesabına bloke konuldu

Geçtiğimiz Ocak ayında uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken, ekonomik sıkıntılardan geçiyor. Banka hesabına bloke konulan Ece Erken yaşadığı problemi sosyal medya hesabından duyurdu. Erken, ölen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldükten sonra geride hiç dostunun kalmadığını iddia etti.

Geçtiğimiz Ocak ayında Bakırköy’de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken’in banka hesabına bloke konuldu. Ece Erken, geçtiğimiz gün oğlunu bir çocuk oteline götürdü, resepsiyonda oda ücretini ödemek isteyen Erken’in kartından tutar çekilemedi. Durumun nedenini araştıran Ece Erken yaşadığı tatsız sürprizi sosyal medyadan paylaştı.

blank

“ŞAFAK’A ABİ DİYEN ADAM…”

Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Şu an oğlumu çocuk oteline götürüyorum bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. Neden çünkü Şafak’a ‘abi’ diyen, peşinde gezen ‘param yok bana borç al’ diyen, ölümüne sebebiyet veren şahıs tedbir kararı aldırmış” diyerek isyan etti.

“UYDURUK ÇEKLERLE İFTİRA ATIYORSUN”

Ece Erken’in banka hesabına bloke koyduran şahsın eşinin ölümüne neden olan kişi olduğunu söyleyen Ece Erken, “Sokağa çıkarken utanman, ölüme sebebiyet vermekten kahrolman gerekirken uyduruk çekler yazıp ölen eşime iftira atıyorsun. Kasti benim hesabıma yaptığın bu blokeyle birlikte senin namussuz yaşamını, hapislerde çürüyeceğin günleri Allah nasip etsin ve yaptığın dolandırıcılığı herkese ispat edeceğim” sözleriyle öfkesini dile getirdi.

“HİÇ DOSTUN YOKMUŞ”

Ocak ayında Bakırköy’de uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden avukat Şafak Mahmutyazıoğlu’na seslenen Ece Erken, ölen eşinin gerçek hayatta hiç dostu olmadığını ima etti. Erken, “En yakınların mal kaçırdı, ‘Çavuş’ soyadlı birinin üstüne yaptılar her şeyi… ‘Arkadaşım’ dediğin dolandırıcı şerefsiz çıktı. Borcu varken ‘borcu var’ dedi. Ah be Şafak’ım hiç dostun, hiç adam yokmuş çevrende. Allah seni kurtarmış” diyerek yaşananları açıkladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.