‘Sabah Şekerleri’ kabusu

Türkiye iki ünlü sunucusunun başrolünde yer aldığı olaylarla art arda sarsıldı.

Türkiye iki magazin figürünün başrolünde olduğu olaylarla art arda sarsıldı. Sunucu Murat Başoğlu’nun eşini kendi öz yeğeniyle aldattığı yönündeki kuvvetli emareler geçen haftaya henüz damga vurmuştu ki dün akşam bir başka sunucu Vatan Şaşmaz’ın bir otel odasında sırtından ve ensesinden aldığı 4 kurşunla öldürüldüğü haberi ajanslara düştü.

blank

Milliyet.com.tr’den Ümit Buget’in haberine göre, bir döneme damga vuran ve daha sonraki yıllarda ‘sabah şekerleri’ olarak anılan programlarda Murat Başoğlu ve Vatan Şaşmaz yıllarca iki farklı dönemde partnerleriyle bu programların sunuculuklarını üstlenmişlerdi. Başoğlu, Şebnem Dönmez’le, Şaşmaz da Melike Öcalan’la birlikte geniş kitlelere ulaşmıştı.

blank

VATAN ŞAŞMAZ PLATONİK AŞK KURBANI MI?

Vatan Şaşmaz’ın katil zanlısı kendisi de tek kurşunla intihar eden Filiz Aker’in daha önceki yıllarda birlikte olduğu Şaşmaz’ı unutamadığı ona hâlâ platonik olarak aşık olduğu ve ünlü sunucuyla evlenmek istediği öne sürüldü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.