Saba Tümer’in haber spikerliği yaptığı anlar olay oldu

Saba Tümer sosyal medyayı salladı. 1998 yılında haber spikerliği yaptığı anları paylaşan Saba Tümer’in videosuna beğeni yağdı.

Ünlü sunucu Saba Tümer karantina sürecinde evden yaptığı canlı yayınlarla gündem olurken zaman zaman da eski fotoğraflarını paylaşarak dikkat çekti.

Tümer son olarak haber spikerliği yaptığı yıllardan bir videosunu paylaşarak beğeni topladı. NTV’de spiker olduğu günlerden bir anı paylaşan Saba Tümer’in o videosu da sosyal medyada gündem oldu.

1998 yılından yaptığı paylaşımla dikkat çeken Tümer paylaşımına “Hey heyyy gidi günlerrrrrrr hey gidi günlerrrrrrr… Nasıl da ciddiyim haber sunarken; bu halimi hatırlayanlar kimler bakiimmmm” notunu düştü.

Saba Tümer’in bu paylaşımına yorum yağarken Tümer’in saç modeline de beğeni yağdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.