Saba Tümer: Yemek yapan erkekler seksi oluyor

Ünlü sunucu Saba Tümer, katıldığı bir programda “Yemek yapan erkek seksi oluyor” yorumuyla meslektaşı Emre Buga’yı bile utandırdı.

Şen kahkahaları ile bir döneme damga vuran sunucu Saba Tümer, geçtiğimiz gün Emre Buga’nın sunuculuğunu ve aşçılığını yaptığı yemek programına konuk oldu. Programda “Yemek yapan erkek seksi” oluyor yorumuyla herkesi şaşırtan Tümer, sunucuyu bile utandırdı.

“YEMEK YAPAN ERKEK SEKSİ OLUYOR”

Bir süredir televizyon ekranlarından uzak kalan ve ’21 Günde Mutluluk’ adlı kitabıyla geri dönen başarılı sunucu ve yazar Saba Tümer, katıldığı yemek programında yaptığı yorumla gündemi salladı. Program boyunca yaptığı espriler ve rahat tavırlarıyla dikkat çeken Saba Tümer, yapılan yemekleri beğenirken “Yemek yapan erkek seksi oluyor” şeklinde bir yoruma imza attı.

SUNUCU NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ

Tümer’in sözleri karşısında ne yapacağını bilmeyen Emre Buga, utancından ne diyeceğini de bilemeyince “Ben buna bir şey diyemem.” diyerek konuyu geçiştirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.