Saba Tümer: Seviyorsam, ihaneti affederim

Şen kahkahaları ile bir döneme damga vuran sunucu Saba Tümer, aşkla ilgili sorulan soruya “Seviyorsam ihaneti affederim” açıklamasıyla şaşırttı.

Bir süredir televizyon ekranlarından uzak kalan ve ’21 Günde Mutluluk’ adlı kitabıyla geri dönen başarılı sunucu ve yazar Saba Tümer, Anatolium Marmara AVM’de düzenlenen ‘Yeni Yılda Yeni Bir Sen Festivali’nde hayranlarının sorularını yanıtladı.

“GALİBA EVLENECEĞİM”

Sunucu, “Yeni yıldan ne gibi beklentileriniz var?” sorusuna, “Galiba evleneceğim. Kahkahamı kaybetmiştim. Yeni sezonda ekranlara döneceğim” yanıtını verdi.

“SEVİYORSAM, İHANETİ AFFEDERİM”

Açıklamalarıyla adından söz ettiren Saba Tümer, aşkla ilgili sorulara ise “Seviyorsam, ihaneti affederim” cevabıyla şaşırttı. Sanat camiasından dert yanan sunucu, “Her şey çıkar ilişkisi… Gerçek dostluk yok” dedi. Tümer, günün sonunda ise Suzan Kardeş’le, ‘Evde Kaldım’ şarkısını seslendirerek, sevenlerini coşturdu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.