YouTube / gazetemag tv

Saadettin Saran’la aşk yaşayan Emina Jahovic, ilk kez konuştu

Mustafa Sandal’la boşandıktan kısa bir süre sonra Saadettin Saran’la aşk yaşamaya başlayan Emina Jahovic, yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’la 10 yıllık evliliğini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açan Emina Jahovic, önceki gün alışveriş merkezinde görüntülendi. Yeni ilişkisi hakkında konuşan Jahovic, “Her şey ortada” dedi.

YENİ İLİŞKİSİ HAKKINDA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Saadettin Saran’la yaşadığı aşkı gizleyen Emina Jahovic’in geçtiğimiz gün Saran ve ailesiyle çektirdiği samimi fotoğrafı ortaya çıktı. Basına sızan fotoğraftan sonra arkadaşıyla bir alışveriş merkezinde görüntülenen Jahovic, sessizliğini bozdu.

Emina Jahovic ve Saadet Saran’ın ilk fotoğrafı

“HER ŞEY ORTADA”

Jahovic, Saran ile birlikteliği sorulması üzerine “Ben özel hayatımla ilgili açıklama yapmayı pek sevmiyorum. Ama zaten her şey ortada değil mi?” açıklamasını yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.