gazetemag tv

Rüzgar Çetin’den Ahmet Hakan’a cevap

Ahmet Hakan, dünkü yazısında Rüzgar Çetin’e ‘Bir dur, bir pişman ol’ diye seslenmişti. Rüzgar Çetin o yazıya ‘Mutluyum demedim, yaralıyım bundan emin ol’ diye cevap verdi.

İşte Ahmet Hakan’ın bugünkü yazısında yer alan o bölüm:

“Bir dur, bir pişman ol, bir kenara çekil, bir acı çek” falan yazdım ya… Mesaj atmış bana Rüzgar Çetin. Şöyle diyor: Ahmet ağabey! Yazmışsın sağ ol ama ben bunların hepsini yaptım.

‘YARALIYIM, BUNDAN EMİN OL’

Mutluyum demedim, Yargıtay’dan umutluyum dedim. Yaralıyım, bundan emin ol. Hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağım. Olayın üzerinden bir buçuk yıl geçti. Sekiz ay hücrede tek başıma en büyük cezayı çektim.

‘HAYATIM MAHVOLDU’

Kimseye verilmemiş emsalsiz bir hüküm yedim. Hayatım zaten mahvoldu. Ayrıca 10 yıl geçse de bu acı bitmez. Bunu sen de biliyorsun.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.