Rusya’da ‘Seks Robotu Oteli’ açılıyor

Rusya’da açılacak ilk ‘seks robotu oteli’nde, ülkenin ilk yasal genelevi de yer alacak.

İçinde LumiDolls isimli bir genelevin yer alacağı Dolls Hotel’in bu ayın sonunda Moskova’nın merkezinde açılması bekleniyor.

Rusya’da yayın yapan Inc dergisinde yayınlanan bir yazıya göre, otelde odaların bir saatlik ücreti 1500-2500 ruble (100-170 TL) arasında değişecek.

Seks robotu kiralanması halindeyse bu ücret 5000 rubleye (330 lira) kadar çıkabilecek.

ZEKİ, SICAK VE TİTREŞİMLİ

Habere göre oteldeki seks robotları, yapay zekaya, vücut sıcaklıklarını düzenleyen ısıtma sistemlerine ve titreşim mekanizmalarına sahip olacak.

ESKİ SOVYET ÜLKELERİNDE ZİNCİR KURULACAK

Inc dergisine konuşan otelin işletmecisi şirketin bir temsilcisi, Rusya ve eski Sovyet ülkelerinde bir seks robotu genelevi zinciri kurmayı planladıklarını belirtti.

EVLERE TESLİMAT

Temsilci, bu ülkelerde evlere seks robotu teslimatı hizmeti vermeyi düşündüklerini sözlerine ekledi.

AVRUPA’DA YAYGIN

Seks robotu genelevi, Rusya için bir ilk olsa da, dünyada örneklerini görmek mümkün. Daha önce İngiltere, İspanya, Almanya, Hollanda ve Avusturya gibi Avrupa ülkelerinde seks robotlarının çalıştığı genelevler açılmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.