Ruslar kozmetik ve kişisel bakım markalarının mağazalarına akın etti

Ukrayna’ya yönelik işgal girişimi nedeniyle Rusya’daki faaliyetlerini durdurma kararı alan uluslararası kozmetik ve kişisel bakım markalarının mağazaları önlerinde saatler süren kuyruklar dikkat çekti.

Ukrayna’ya yönelik işgal girişimi nedeniyle Rusya’ya uygulanan yaptırımlar kapsamında ülkedeki faaliyetlerini durdurma kararı alan uluslararası kozmetik ve kişisel bakım markalarının mağazalarında yaşanan panik alışverişi, mağaza önlerinde saatler süren kuyruklara yol açıyor.

Sephora, Victoria’s Secret, Dior, The Body Shop, Chanel ve Mac gibi markaların Rusya’daki günlük satışları, mağazalarının kepenklerini indirmeden önce katlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.