Romandan uyarlandı… Beren Saat’in Netflix dizisinin detayları ortaya çıktı!

Güzel oyuncu Beren Saat’in, Netflix ile anlaştığı yeni dizisinin detayları belli oldu. Konusunun Urfa, Göbeklitepe’de geçeceği dizide Saat, Atiye adlı özel güçleri olan bir kadını canlandıracak.

Netflix, Türk yapımı ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’dan sonra Beren Saat’in başrolünde oynayacağı dizisinin ayrıntısı belli oldu. Beren Saat, dizide özel güçleri olan bir kadını canlandıracak.

DİZİNİN DETAYLARI BELLİ OLDU

Ekranlardan bir süre uzak kalan güzel oyuncu Beren Saat’in, Netflix dizisiyle sevenleriyle buluşacağı söylenmişti. Saatherhangi bir açıklama yapmazken, projenin detayları belli oldu.

‘DÜNYA’NIN UYANIŞI’ ROMANINDAN UYARLANIYOR

Sır gibi saklanan hikayenin, Şengül Boybaş’ın ilk romanı ‘Dünyanın Uyanışı’ndan uyarlandığı ortaya çıktı. Senaryo yazım süreci devam eden dizinin çekimleri Mart sonunda Göbeklitepe’de başlayacak.

ADRİANA LİMA’YA DA DANIŞMANLIK YAPIYOR

Yaşam koçu ve astrolog olan Şengül Boybaş, Belçim Bilgin’den Adriana Lima’ya birçok ünlüye danışmanlık yapıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.