Rock müziğin en önemli isimlerinden Demir Demirkan, turne çalışmalarını hızlandırdı

Türk rock müziğin en önemli isimlerinden Demir Demirkan, Ekim ayında gerçekleşecek olan konser turnesi kapsamında çalışmalarını hızlandırdı.

Geçtiğimiz günlerde Amerika’daki stüdyosunda çalışma anından görüntülerini paylaşarak takipçilerini heyecanlandıran Demir Demirkan, yoğun bir tempoda Amerika’da provalarını sürdürmeye devam ediyor.

15. yıl kutlaması!

Demir Demirkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözleri dile getirdi: ”16 Ekim’de 2004 İstanbul’un 15. yılını kutlamak üzere turneye çıkıyoruz. İlk durağımız Eskişehir olmak üzere 7 tane konser gerçekleştireceğiz. Farklı şehirlerden de birçok istek geliyor. Bir sonraki turnede sizlere söz veriyorum daha fazla şehir gezmek için elimden geleni yapacağım.”

Demir Demirkan, konserleri için güçlü ve unutulmaz bir sahne performansına hazırlanıyor.

blank
Demir Demirkan

Demir Demirkan’ın Konser Programı

16 Ekim If Performance Hall Eskişehir

17 Ekim 6:45 KK Ankara

18 Ekim Pikap Sahne Çorlu

19 Ekim Pikap Sahne Tekirdağ

23 Ekim Pena Edirne

24 Ekim Hayal Kahvesi Kocaeli

25 Ekim Moda Kayıkhane İstanbul

Demir Demirkan “2004 İstanbul” albümünün 15. yılı dolayısıyla konser turnesine çıkıyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.