Robert Pattinson’lı yeni çekilen The Batman’ın ilk fragmanı olay oldu

ABD’de düzenlenen DC Fandome etkinliğinde yapılan “The Batman” panelinde filmin ilk fragmanı da paylaşıldı. “The Batman” 2021’in ekim ayında vizyona çıkacak.

Cumartesi günü düzenlenen ve tüm çizgiroman-süper kahraman tutkunlarının heyecan ve merakla izlediği DC Fandome’un son paneli “The Batman” filmine ayrılmıştı. Panelde yönetmen Matt Reeves konuştu ve filmin ilk fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. Panel öncesi ayrıca filmden yeni görseller de gün ışığına çıktı.

YouTube video

Fonda Nirvana’nın “Something’s In The Way” adlı parçasının duyulduğu fragman filmin kötü karakteri The Riddler’ın (Paul Dano) Batman ve Polis Şefi Gordon (Jeffrey Wright) için bıraktığı ölümcül ipuçlarına odaklanıyor. Fragmanda ayrıca Catwoman’ı (Zoe Kravitz) ve Robert Pattinson’ın Batmobile’i kullandığını da görüyoruz.

Variety’nin haberine göre yönetmen Matt Reeves panelde filmin bir orijin (başlangıç) hikâyesi olmadığını ama Bruce Wayne’in Batman olarak ikinci senesini (“Year Two”) anlattığını söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.