Robert De Niro, mahkeme çıkışında küfürler yağdırdı

22 yıllık eşiyle boşanma sürecine giren 75 yaşındaki ünlü oyuncu Robert De Niro, mahkeme çıkışında çileden çıktı. Şoförünün kendisini almakta gecikmesi sonrası gazetecilerle karşı karşıya kalan De Niro, küfürler yağdırdı.

ABD’li ünlü oyuncu Robert De Niro, boşanma davası için bulunduğu New York’ta görüntülendi. 22 yıllık eşi Grace Hightower’la ayrılma kararı aldıklarını aralık ayında açıklayan De Niro, mahkeme çıkışında oldukça gergin bir şekilde görüntülendi.

Gazetecilere görüntü vermemek için elindeki gazetelerle yüzünü gizleyen Oscarlı oyuncu, şoförünün kendisini almakta gecikmesi sonucu çileden çıktı.

blank

Mahkemenin arka kapısında bekleyen De Niro, telefonla konuştuğu şoföre küfürler yağdırdı. Aracın gelmesinin ardından binanın önünden ayrılan De Niro, kısa sürede gözden kayboldu.

blank

De Niro ve Hightower, boşanma sürecinde 7 yaşındaki kızları Helen Grace’in velayeti konusunda çıkmaza düşmüş durumda. İki isim de velayetin kendisine verilmesini isterken, ABD basınında yer alan haberlere göre ikilinin avukatları boşanma sürecinde büyük ilerleme kaydettiklerini vurguladı.

blank
De Niro ve Hightower çiftinin iki çocuğu var.

De Niro, boşanma kararıyla ilgili geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, “Grace ve benim iki güzel çocuğumuz var. Hayatımızın ve ilişkimizin değiştiği zor bir sürece giriyoruz. O mükemmel bir anne. O yüzden bu süreçte gizlilik ve saygı bekliyoruz” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.