gazetemag tv

Rihanna, milyarder sevgilisi Hassan Jameel ile İstanbul kaçamağı yaptı

Barbadoslu şarkıcı Rihanna ile Suudi milyarder sevgilisi Hassan Jameel, geçtiğimiz hafta gizlice İstanbul’a gelerek Çırağan Sarayı’nda geceliği 30 bin euro’luk Sultan Suit’te konakladı. İkili İstanbul’dan Dubai’ye uçtu.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Barbadoslu şarkıcı Rihanna ile milyarder sevgilisi Hassan Jameel, geçen hafta İstanbul’a geldi. İngiliz basınındaki habere göre; aşklarını gözlerden uzak yaşayan aşıklar, Dubai’ye gitmeye karar verdi.

blank

Rihanna ile Hassan Jameel, Dubai’ye uçmadan önce; Suudi milyardere ait özel jetle İstanbul’a geldi. Havalimanından helikopterle Çırağan Sarayı’na giden çift, geceliği 30 bin euro’luk olan Sultan Suiti’nde bir gece geçirdi.

Görüntülenmek istemeyen çift, İngiliz basınının iddiasına göre; fotoğraflarının çekilmemesi için geniş güvenlik önlemleri aldırdı.

İstanbul’da bir gece geçiren ikili, yine Hassan Jameel’e ait özel jetle Dubai’ye uçtu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.