Rihanna ile Kanadalı rap şarkıcısı Drake yollarını ayırdı

MTV Video Müzik Ödülleri töreninde sahnede öpüşerek aşklarını milyonlar önünde yaşayan Rihanna ve Drake’in ilişkisi bitti.

E! Online’ın iddiasına göre 28 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı Rihanna ile 29 yaşındaki Kanadalı rap şarkıcısı Drake yollarını ayırdı.

Ödül töreni esnasında sahnede öpüşen ve kendileri resmi olarak onaylamasa da ödül töreni sonrasında da baş başa dışarı çıkan ikilinin ayrılık haberi ünlü ikilinin hayranlarını şaşırttı.

Köpekbalığı dövmesi
Vücutlarına aynı dövmeyi yaptırmalarıyla gündeme gelen ünlü çiftin, birbirlerini özel bir ilişki yaşamak için yeterince sevmedikleri iddia edildi.

Yeni sevgili mi var?
Çifte yakın bir kaynak, “Rihanna ve Drake şu anda başkalarıyla birlikte” açıklamasını yaptı.Ayrıca, “Aralarında ilişki iyi ya da kötü anlamda her an değişebilir. Hala birbirlerinin hayatlarındalar” dedi.

Açık ilişki
People dergisi ise çiftin ayrılmadığını ama ‘açık ilişki’ yaşamaya başladığını iddia etti.

Çifin ilişkisiyle ilgili yeni haberler, tam da Rihanna’nın Instagram’daki anlamlı paylaşımının üstüne geldi. Ünlü şarkıcı, “Eski sevgililerimden hiçbiri evli değil ve mutlu bir ilişkileri yok, solayısıyla sorunun ben olmadığımı söylemek mümkün” paylaşımını yapmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.