Rıdvan Dilmen’den sonra Ahmet Çakar da mı gidiyor?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından, ‘’Hakkınızı helal edin’’ diye paylaşım yapan Ahmet Çakar’la ilgili sosyal medyada bir iddia ortaya atıldı.

Beyaz Futbol adlı programda konuşan Ahmet Çakar, faal bir hakemle görüştüğünü ve hakemin kendisine “Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayacaklar” dediğini iddia etmişti.

HAKKINIZI HELAL EDİN

Ahmet Çakar, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda daha bulunmuştu.

Çakar, “Hakkınızı helal edin. Hepinize teşekkür ederim.” ifadelerini kullanmıştı. Usta yorumcunun bu paylaşımı neden yaptığı bilinmezliğini korurken, sosyal medyada bazı kullanıcılar bu paylaşımı Çakar’ın yorumculuk yaptığı programdan ayrıldığı şeklinde yorumladı.

RIDVAN DİLMEN DE BIRAKMIŞTI

Geçtiğimi günlerde usta futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen de NTV’de yayınlanan Yüzde Yüz Futbol adlı programdan ayrıldığını açıklamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.