Ricardo Quaresma futbol sezonun sona ermesinin ardından rotasını güneye çevirdi

Beşiktaş’ın Portekizli dünyaca ünlü futbolcusu Ricardo Quaresma futbol sezonun sona ermesinin ardından rotasını Güneye çevirdi.

Ünlü futbolcu sezonun yorgunluğunu atmak için bu kez Türkiye’yi tercih etti. Quaresma eşi Daphny, çocukları ve menajeri ile birlikte Antalya’daki Titanic Mardan Palace’ta konakladı.

Görkemli odaları ve süitleriyle bölgenin en göz alıcı yapısı olarak kabul edilen Titanic Mardan Palace’ın Presidential Suit’inde konaklayan Quaresma, aynı zamanda günlük alışkanlıklarını da yerine getirmeye devam etti.

blank

Çıktığı her tatilde spor yapmayı ihmal etmeyen Portekizli yıldız oyuncu, bir yandan ailesiyle ipeksi beyaz kum plajın keyfini çıkarırken diğer yandan otelin spor salonu ve Akdeniz’e nazır manzarası ile iskelede dizayn edilen güzellik ve arınma noktası BeFine Heaven SPA’dan yararlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.