Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş’dan Medipol’e anlamlı ziyaret

Reynmen lakaplı ünlü sosyal medya fenomeni ve “Derdim Olsun” şarkısıyla rekor kıran Yusuf Aktaş, sağlık sorunları nedeniyle Medipol Mega Üniversite Hastanesi’nde yatarak tedavi gören minik kahramanları ziyaret etti.

Çocukların hastane korkularını yenmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri için onlarla sohbet eden Reynmen, her çocuğa hediye verdi. Çocuklara birlikte fotoğraf çektiren Reynmen, ‘Eğer onların yüzünü bir an bile güldürebildiysem ne mutlu bana. Aslında şu an onlardan daha çok ben mutlu oldum” dedi.

Hastanede yatan çocuklara yeni hediye sözleri de veren Reynmen, haftaya sürpriz bir konukla tekrar çocuklara moral vermek için Medipol Mega’yı ziyaret edecek.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.