Reynmen, ilk konserinde playback yaparak tepkileri üzerine çekti!

Şarkılarıyla tıklanma rekoru kıran ünlü YouTuber Reynmen, ilk konserini dün Çeşme’de Tren adlı mekanda verdi. İki saat boyunca sahnede kalan YouTuber, playback yaparak tepkileri üzerine çekti.

‘Derdim Olsun’ ve ‘Ela’ şarkılarıyla YouTube’da rekorlar kıran Reynmen, ilk konserini dün akşam Çeşme’de Tren adlı mekanda verdi. Loca fiyatları 40 bin liradan satılan konsere ilgi yoğundu.

Biletlerin tükendiği ve hayranlarının tıklım tıklım doldurduğu mekanda Reynmen, iki saat boyunca sahnede kaldı.

PLAYBACK YAPTI

Akşam’ın haberine göre, Reynmen, ilk konserinde playback yaparak herkesi şaşırttı. Reynmen’in çoğu şarkısına playback yaptığını gören hayranları sosyal medyadan ünlü fenomene tepki gösterdi. Öte yandan Reynmen, ilk sahne deneyimi için “Hiç sandığım gibi değilmiş” diyerek hem dans etmenin hem de şarkı söylemenin zor olduğunu itiraf etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.