Reyhan Karaca ”Roma”

Müzik dünyasının sevilen ismi Reyhan Karaca 2 yıl aradan sonra Yaşar Kekeva Plak’tan, söz ve müziği Selahattin Erhan’a düzenlemesi Okan Akı’ya ait olan Roma isimli şarkıyla yaz aylarına damga vuracak.

Gökhan Özdemir’in Beykoz kundura fabrikasında çektiği klipte Reyhan Karaca’ya dansçılar ve yakışıklı model Ali Yücel eşlik etti.

Yeni şarkısında,sevdiği adama ’’Sana bütün yollar Roma” diyen şarkıcı, ”uzaktan bile tenimde nefesin” vurgusuyla, seven bir kalbin mesafe tanımadığını anlatıyor. Ayrılıkların da sevmeye dahil olduğunun altını çizen bu hareketli şarkıda, ”severken de doya doya, ayrılırken de doya doya” diyor yeni sıngle’nda Reyhan Karaca.

blank
Reyhan Karaca
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.