Resul Dindar konser turnesiyle şehirleri sallıyor…

Karadeniz Müziğinin en sevilen isimlerinden Resul Dindar konserlerine hız kesmeden devam ediyor.

İSTANBUL İGFA- Son on günde farklı şehirlerde toplam 10 konsere imza atan sanatçı; Düzce, Rize, İstanbul, İzmir / Kemalpaşa, Giresun / Keşap, Sinop / Boyabat, Siirt, Şırnak, Samsun / Terme gibi il ve ilçelerde on binlerce seyircisiyle coşkulu konserler verdi.

Farklı coğrafyalarda da büyük ilgiyle karşılanan sanatçının her sahnesi seyirci rekoru kırdı. Turne programı İstanbul ve Avrupa’da devam eden sanatçının, bu haftaki konserleri İstanbul / Yenikapı, İstanbul / Beylikdüzü, Belçika / Genk ve Hollanda / Rotterdam şehirlerinde olacak.

Seyircisinin yüksek enerjisiyle yorulmadığını ve bu sevginin kendisine çok iyi geldiğini söyleyen sanatçı yeni şarkılarının da yaz aylarında dinleyicisiyle buluşacağı müjdesini verdi…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.