Rap şarkıcısının şoke eden ölümü: Cansız bedenini temizlikçi buldu

Backstreet Boys’un üyelerinden Nick Carter’ın kardeşi, rap şarkıcısı Aaron Carter ölüm haberi sanat dünyasını şoke etti. 34 yaşındaki Carter’ın cansız bedenini temizlikçisi bulurken, polise “küvette boğulduğu” ihbarı yapıldığı öğrenildi. Eski sevgilisinin ölüm haberini alan Hilary Duff, duygulandıran bir paylaşım yaptı.

90’lı yılların ünlü grubu Backstreet Boys’un üyelerinden Nick Carter’ın kardeşi, rap şarkıcısı Aaron Carter’ın ölüm haberiyle sarsıldı. ABD’li ünlü rap müzisyeni Aaron Carter’in eski sevgilisi oyuncu Hilary Duff ölüm haberinin ardından duygulandıran bir paylaşımda bulundu.

TEMİZLİKÇİ BULDU

Çocuk yıldız olarak erken yaşta ün kazanan, rap ve oyunculuk kariyerine başlamadan önce kardeşinin hit grubu Backstreet Boys ile turneye çıkan Aaron Carter’ın, evindeki küvette cansız bedeninin bulunduğu öğrenildi.

Carter’ı Lancaster’daki evine gelen temizlikçinin bulduğu, polise “küvette boğulduğu” ihbarı yapıldığı aktarıldı. Yetkililer, Carter’ın ölüm nedeni hakkında bilgi vermedi.

REHABİLİTASYONA GİDİYORDU

Carter’ın, oğlu Prince’in velayetini geri almak için birçok kez uyuşturucu rehabilitasyon merkezlerine gittiği bilgisi ABD basınındayer almıştı.

“GENÇLİĞİM SENİ ÇOK SEVDİ”

2001-2003 yılları arasında Aaron Carter ile ilişki yaşayan oyuncu Hilary Duff, eski sevgilisinin ölüm haberinin ardından sosyal medyadan paylaşım yaptı. Duff, “Hayat senin için bu kadar zor olduğu ve tüm dünyanın önünde mücadele etmek zorunda kaldığın için çok üzgünüm. Kesinlikle coşkun bir çekiciliğin vardı. Gençliğim seni çok sevdi” ifadesini kullandı.

New Kids on the Block grubunun resmi Instagram hesabından da açıklama yapılarak şöyle denildi:

“Aaron Varter’ın ani ölümünden dolayı şoktayız ve üzgünüz. Carter ailesine dualarımızı gönderiyoruz. Huzur içinde uyu Aaron.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.