Rap Müziğe yeni soluk “KHONTKAR”

Sony Music Türkiye’nin aktif ve güçlü “Rap Müzik/ Hip Hop” label’ı “Basemode Records” sevilen müzisyenlerinin yanı sıra; bünyesine yeni yetenekler katmaya devam ediyor. Mode XL, Server Uraz, Kamufle, Kamufle Moral Band, Tankurt Manas, Ozbi, Aga-B, Ados, Joker gibi başarılı isimlere bugün bir yenisini daha ekleyen Basemode Records müziğin rap dalını hızla ele geçiriyor!

En son RedKeys Music’in “RedKeyGang la Familia” albümünde duyduğumuz Khontkar, yeni single’ı “Hiçbir Şeyim Yok”u Basemode Records ve Sony Music iş birliğiyle bugün tüm dijital platformlarda yayınlıyor. Altyapısı Barry Allen’a ait olan çalışmaya Ozan Ozan yönetmenliğinde çekilen video klip ise Basemode Records’un youTube kanalında sizlerle.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.