Ramo’dan bir ayrılık haberi daha geldi

Yeni sezona sil baştan girecek olan Ramo'dan bir ayrılık haberi daha geldi.

Show TV’de yayınlandığı ilk sezon beğeni toplayan ama reytinglerde beklentilerin altında kalan Ramo dizisi, bambaşka bir yapıma dönüştü. Dizinin ikinci sezonu için yakında çekimler başlayacak.

Ağustos ayında çekimlerin başlayacağı dizinin hikayesi artık Adana’da değil İstanbul’da sürecek. Dizinin 2. sezonu öncesinde hikayede büyük bir değişim yaşandı.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve Yiğit Özşener gibi isimlerin yer aldığı Ramo’ya 10. bölümde katılan güzel oyuncu Ekin Türkmen, senaryo değişikliğinden dolayı diziden ayrıldı.

Görkem Sevindik, Hakan Salınmış, Cemre Baysel, İdil Fırat, İlhan Şen gibi isimlerin de diziden ayrıldıkları sosyal medyada ifade ediliyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.