Rafadan Tayfa İnegöl’e Geliyor

İnegöl Belediyesi, Dünya Çevre Günü kapsamında 04 Haziran Cumartesi günü “Çevre ve Çocuk Şenliği” düzenliyor. Şenlikte çocukların hayranı olduğu Rafadan Tayfa, İnegöllü çocuklarla buluşacak.

Belirli gün ve haftalara yönelik düzenlediği programlarla farkındalık oluşturan İnegöl Belediyesi, 05 Haziran Dünya Çevre Gününe özel bir etkinlikle hazırlanıyor. Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında 04 Haziran Cumartesi günü Çevre ve Çocuk Şenliği düzenlenecek. Şenlikte çocukların hayranlıkla takip ettiği TRT’nin eşsiz yapımı “Rafadan Tayfa” ekibi İnegöllü miniklerle buluşacak.

Cumartesi günü 17.00’da Hikmet Şahin Kültür Parkı Amfi Tiyatro karşısında gerçekleştirilecek İnegöl Belediyesi Çevre ve Çocuk Şenliği programında; sıfır atık sergi alanları, eğlence parkurları, sahne gösterileri ve atölye çalışmaları yer alacak. Rafadan Tayfa grubu da akşam 20.00’da şenlikte çocuklarla bir araya gelecek. Sahne gösterisi, konser ve dijital oyunlar ile karaoke gösterisi yapılacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.