gazetemag tv

Radyoların Sarı Şekeri Otomobil sektörüne el attı

Uzun yıllar radyolarda Sarı Şeker Sema ismiyle program yapan Sema Emek, Cnn Türk’te yayınlanan 7. Vites programının sunucusu oldu.

Daha önce Atv, Star, Trt Müzik, Cine 5 gibi bir çok kanalda programlar sunan tecrübeli sunucu artık izleyici karşısına 7. Vites programı ile çıkacak. Pazar günleri CnnTürk’te yayınlanan programda otomobil dünyasından son haberler, son model araçların test sürüşleri, ünlü konuklar ve bilgilendirici içerikler yer alıyor.

blank

Programın bu haftaki bölümünde reyting rekorları kıran Afili Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Taner Rumeli konuk oluyor. Her hafta ünlü konuklarla yepyeni araçların test edildiği 7. Vites’te araç içindeki sohbetler de programa neşe katıyor. Yurt dışındaki araba fuarları, yeni arabaların lansmanları, ralli ve drift gibi araba yarışları da 7. Vites içinde yer alan eğlenceli bölümler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.