Prens Philip hastaneye kaldırıldı! İngiliz Kraliyet ailesinde panik!

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in eşi Edinburgh Dükü Philip kendini iyi hissetmediği gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı. Philip’in durumunun acil olmadığı öğrenildi.

İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in 99 yaşındaki eşi Prens Philip, kendini iyi hissetmediği için Londra’da bir hastaneye kaldırıldı.

Saraydan yapılan açıklamaya göre, “Majesteleri Edinburgh Dükü Salı akşamı Londra’daki King Edward VII Hastanesine kaldırıldı” denildi.

blank

CNN International’a konuşan bir Kraliyet kaynağı, Dük’ün hastaneye arabayla gittiğini ve bunun acil bir durum olmadığını söyledi. Kaynak, hastaneye yardımsız girdiğini ve hastalığının Kovid-19 ile ilgili olmadığını da ekledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.