‘Prens’ ikinci sezon için onay aldı

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin, tarihi dizilere komedi dolu yeni bir yorum getiren dizisi ‘Prens’ ikinci sezon için onay aldı.

Giray Altınok’un ‘Prens’ performansıyla tüm izleyicileri güldürdüğü, kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandıran dizi yeni sezonuyla yine BluTV’de olacak. Ünlü oyuncu ve senarist Giray Altınok, sosyal medyada çok beğenilen ‘Prens’ karakteriyle paylaştığı bir video ile dizinin ikinci sezonun çekileceğini sevenlerine duyurdu.

Türkiye’nin ilk yerleşik ‘Virtual Production’ stüdyosunda sanal prodüksiyon teknolojisiyle çekilen eğlenceli tarihi komedi dizisinin ilk sezon kadrosunda Giray Altınok, Ceyda Düvenci, Derya Pınar Ak, Çağdaş Onur Öztürk, Canberk Gültekin, Burak Topaloğlu, Serdar Orçin, Aslı Tandoğan, Bahadır Vatanoğlu, Yılmaz Gruda, Onur Özaydın ve Hüseyin Avni Danyal yer alıyordu.

MGX Studio ve MGX Film tarafından Müşvik Guluzade yapımcılığında hayata geçen dizinin yönetmenliğini Bülent İşbilen üstlenirken senaryosu Giray Altınok ve Kerem Özdoğan imzası taşıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.