gazetemag tv

Poyraz Karayel dizisinde kavga çıktı

Reytinglerde rakiplerini her hafta hezimete uğratan dizi Poyraz Karayel’in perde arkasında bambaşka bir olay yaşanıyor.

Limon Film imzalı ve yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği Poyraz Karayel dizisinde kavga çıktı.

İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın başrolü paylaştığı dizi 73. bölümü ile ekrana geldi. Reji ekibinde yaşanan sorunlar nedeniyle dizinin çekimlerinde sıkıntı yaşandığı söyleniyor. Bu nedenle ekibin sürekli değiştiği de kulislerde konuşulanlar arasında. Çaresiz kalan yapımcı durumu şimdilik idare ediyor. Başarılı kurgusu ile izleyiciye alıştık dizilerden farklı deneyimler yaşatan Poyraz Karayel’de yaşanan gerginliğin ekrana yansıyıp yansımayacağı da merak konusu.

OYUNCULARIN DA ARASI AÇIK

Gazetevatan.com’a setten gelen iddialardan bir diğeri ise oyuncular arasında kutuplaşmaların olduğu. Poyraz Karayel tüm sorunlara rağmen fanatik seyircilerinden tam not almayı başarıyor.

ZÜLFİKAR ÖLDÜ MÜ?

Poyraz Karayel’in 73. bölümünün finalinde, karşılaştığı herkese ‘Orhan Solmaz’ı tanıyor musun’ sorusunu yönelten ve ‘hayır’ cevabını aldığında onları öldüren gizemli kadın Zülfikar’ın karşısına çıktı. Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanını merakla bekliyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.