Popçu Murat Boz, Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşine mi aşık oldu?

Murat Boz'un önceki aylarda eski sevgilisi Aslı Enver ile görüşen Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Adı bir dönem Aslı Enver ile anılan, hatta birlikte tatil yaptıkları ancak anlaşamadıkları için arkadaş kaldıkları iddia edilen yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten’in adı ayrılığın ardından kimse ile anılmamıştı.

Murat Boz, Melis İşiten’i sosyal medya hesabından takip etmemesine rağmen fotoğraflarını beğenmeye başladı. Melis İşiten’de kısa bir süre sonra Murat Boz’un fotoğraflarını beğenmeye başladı. İkili arasında aşk iddialarına henüz bir açıklama gelmedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.