Pink Floyd’un efsane vokalisti Roger Waters’tan 25 yıl sonra ilk albüm

Pink Floyd’un efsane vokalisti, 1992’den sonra ilk kez solo olarak hayranlarıyla buluşacak!

İngiliz müzisyen Roger Waters, 25 yıldan sonra ilk albümünü yayınlıyor. 1992’deki Amused to Death’ten sonra yayınlanacak ilk stüdyo albümün adı “Is This the Life We Really Want?”.

Yayınlanma tarihi 19 Mayıs olarak duyurulan albümün çıkış tarihi 2 Haziran’a ertelendi. Göçmenlik sorununa da dikkat çeken “The Last Refugee” şarkının yer aldığı albümü prodüktör Nigel Godrich kaydetti. “Modern dünyanın gözü kara izahı” Albümde 12 şarkı yer alıyor: “When We Were Young, Déjà Vu, The Last Refugee, Picture That, Broken Bones, Is This the Life We Really Want?, Bird in a Gale, The Most Beautiful Girl, Smell the Roses, Wait for Her, Oceans Apart ve Part of Me Died” Waters’ın ”Modern dünyanın ve belirsiz zamanların gözü kara bir izahı” olarak tanımladığı albüm, bu cumadan itibaren ön siparişleri başlayacak.

Waters’ın vokali, bası ve akustiğinin yanında Nigel Godrich, klavye ve gitarda katkıda bulunuyor. Joey Waronker, Jonathan Wilson, Gus Seyffert, Lee Pardini, Roger Manning, Lucius, Jessica Wolfe ve Holly Proctor gibi isimler albümde çaldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.