Pınar Soykan, oldukça dikkat çeken performanslar sergilemeye devam ediyor

Pınar Soykan, ‘Üzülme’ adlı şarkısının yanı sıra sahne çalışmalarında da oldukça dikkat çeken performanslar sergilemeye devam ediyor.

Pınar Soykan, ‘Üzülme’ adlı tekli çalışmasıyla müzik listelerinde hızla yükselmeye devam ederken sahnelere de çıkmaya devam ediyor. Soykan, önceki akşam X-Large’da çıktığı sahnede oldukça başarılı bir programa imza attı.

Pınar Soykan, programında pop müziğin yeni ve nostaljik şarkılarını sahne şovları eşliğinde seslendirerek hayranlarına keyifli bir gece yaşattı.

blank

Sahne kostümünü annesinin diktiği sahne kıyafeti oldukça beğenilen Pınar Soykan, son dönemin hızla yükselen ismi olarak sahne çalışmalarına devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.