“PİLAV BY UĞURKAN EREZ” DE WINTERLAND’DE

Tüm yaz boyunca birbirinden canlı, heyecanlı ve eğlenceli onlarca festival, karnaval ve konser düzenleyen YBY – Yeni Bir Yaşam; bu kez de İstanbul’un ilk ve en büyük kış etkinliğini hayata geçti. İstanbul Winterland.

İstanbul Winterland’in belki de en büyük sürprizlerinden biri de; “Pilav by Uğurkan Erez”. YBY etkinlik alanındaki etkinlikleri yaz boyu keyifle takip eden ünlü koreograf Uğurkan Erez, doğa içindeki bu etkinlikte bu kez de katılımcı olarak çok farklı bir biçimde yer aldı. Winterland ziyaretçilerinin de önünde kuyruk oluşturduğu kioskunda farklı seçeneklerle satışa sunulan pilav herkesin büyük beğenisini kazandı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.